МҮОНТ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Тахь эх нутагтаа ирлээ ”Баримтат кино
  • 09:30
    “Бурханы шашин Монголд” 1-р хэсэг
  • 10:00
    “Эргэх дөрвөн цаг” Сүхбаатар аймгаас бэлтгэв
  • 10:30
    “Цагаан аялгуу” хүүхдийн концерт
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    “Зуун жилийн эморол” уран сайхны кино
  • 13:05
    MNB сар шинийн өдрүүдэд
  • 13:15
    Спортын ертөнцөөр
  • 14:15
    Сурагчдын амралтанд:ABU толилуулж байна “Жинхэнэ найзууд”
  • 14:30
    “Эрдэнэ засгийн унага” ардын дууны концерт
  • 15:00
    “Бурхан багш” ОАУСК 27-р анги
  • 15:50
    Нүүдэлчдийн өв соёл “Монгол зураг-1”
  • 16:30
    16 мм кино төсөл үзүүлж байна “Морин хуур”
  • 16:50
    Соёл-Эрдэнэ хөтөлбөр
  • 17:50
    “Бурханы шашин Монголд” 2-р хэсэг
  • 18:10
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:40
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 19:40
    ETT Weekly
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Уран-Uranium” баримтат кино
  • 21:40
    Монголын түүх: “Цагаан сарын түүх ”
  • 22:40
    “Амьдралын хүрд” ОАУСК 3-р анги
  • 00:20
    Хаан тууль: Жангар “Авланга хааныг эрхэндээ оруулсан нь” 6-р хэсэг
  • 00:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Занабазар Баримтат кино /1988/
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:20
    Судлагдахуун
  • 11:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 21,,22/
  • 11:25
    "Нандин нас" Хүүхдийн олон ангит кино /1-р бүлэг 12/
  • 12:10
    "Офицерын эхнэрүүд" олон ангит кино /10/
  • 13:00
    Монгол сугалаа
  • 14:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:40
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:50
    "Z.OE 41" антологи цуврал кино /5/
  • 15:30
    Best of SARAA тоглолт МУГЖ Б.Сарантуяа /1-р хэсэг/
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 17:35
    "Офицерын эхнэрүүд" олон ангит кино /11/
  • 18:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    MY VOICE - Үндэсний шоу 2-р шат №9 /Давталт/
  • 22:00
    Талх чихэр ХК үзүүлж байна
  • 22:15
    "Содура" Монголын уран сайхны кино
  • 00:20
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Ленинград 46" ОАК 20,21,22-р анги
  • 15:40
    "Дэлхий хавтгай"
  • 16:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 17:10
    "Гранд Маршал хотхон-2022 оны бэлэг"
  • 17:20
    "Бундын хатан" ОАК 5-р анги
  • 18:10
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Оргилын цаг"
  • 20:20
    "Ленинград 46" ОАК 25-р анги
  • 21:20
    "Нэг Монгол" хөтөлбөр
  • 22:20
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:55
    "Бундын хатан" ОАК 6-р анги
  • 00:50
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:30
    Монгол зурхай
  • 07:35
    Дорноговь аймгийн Дэлгэрэх сумын аварга шалгаруулах Адуучин тэмцээн 2022
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Гэгээн өглөө
  • 09:50
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 09:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    Монгол сугалаа
  • 11:30
    Өнөөдрийн аялал
  • 14:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    "Нинагийн гал тогоо"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:05
    "ТВ молл"
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хак Чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Бизнес мэдээ
  • 17:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    "Эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 19:00
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 39 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    "Талх Чихэр" ХХК үзүүлж байна
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд тохирол
  • 23:00
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 34.35.36 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 02:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:15
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    "Өөр хүмүүс" баримтат кино
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 94-р анги /давталт/
  • 10:30
    "Мазаалай сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Тарвалин” хийдийн нэрэмжит сар шинийн баярт зориулсан сумын цолтнуудын барилдаан шууд
  • 17:50
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Гранд Маршил хотхон-2022 оны бэлэг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэ Чи" ОАУСК, 41-р анги
  • 21:10
    "After school club" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 95-р анги
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    Таны эрүүл мэндэд
  • 09:40
    "Дурсамж төгсгөл үгүй" МУСК
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Золиос" Олон ангит кино 22-р анги
  • 14:00
    "Золиос" Олон ангит кино 23-р анги
  • 14:50
    "Золиос" Олон ангит кино 24-р анги
  • 15:40
    "Худал хуурмаг" СОАК 10-р анги
  • 16:50
    "Худал хуурмаг" СОАК 11-р анги
  • 18:00
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:30
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 34-38-р анги
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Миний дараагийн зорилго" Баримтат кино
  • 21:00
    "Mom plus" реалити шоу #4
  • 22:00
    "SANJAA SHOW"
  • 23:20
    "Минйи робот найз A.R.I " УСК
  • 01:00
    Жүдо бөхийн олон улсын цуврал "Португалийн Гран При-2022" тэмцээний шууд дамжуулалт
  • 03:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Моралаш
  • 10:00
    Догшин Алекс-1 ОАК
  • 11:00
    Догшин Алекс-2 ОАК
  • 12:00
    Нууц:Манжийн эрхшээлийн үеийн засаг захиргаа , хэргэм зэрэг, хүн ам
  • 12:30
    Миний очих дуртай газар
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Сайн байна уу
  • 14:30
    Сар шинийн илгээмж
  • 15:30
    Паралель ертөнц МУСК
  • 17:10
    Хот
  • 17:30
    Их эмч
  • 18:30
    Сар шинийн илгээмж- шууд
  • 19:30
    Нууц: Манжийн эрхшээлийн үеийн Монгол орон
  • 20:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000 -шууд
  • 21:00
    SBN news тойм
  • 22:00
    Миний аялсан 1000 хот: Израил орноор-1
  • 23:00
    Эцсийн хүсэл МУСК
  • 00:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:10
    "Шархалсан зүрх" ОАК 46
  • 02:10
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 29
  • 02:50
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 04:10
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3
  • 07:05
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 13,14
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1
  • 07:30
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 13
  • 07:40
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 13
  • 07:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 29-33
  • 08:30
    "Шархалсан зүрх" ОАК 46
  • 09:35
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 31
  • 10:50
    "Өвгөн шувуу" баримтат кино
  • 11:30
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 2.1
  • 12:35
    "Баянхонгор аймгийн шигшмэл хурд 2021" 1-р хэсэг
  • 14:10
    "Морлаш" хүүхдийн цуврал
  • 14:20
    "Бурхан шашин Монголд" баримтат кино
  • 15:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 25
  • 15:50
    "Япон амьдралын хэв маяг" баримтат кино
  • 16:25
    "Тэгээс тэг" асуудал хөндсөн сурвалжилга
  • 17:00
    "Нэг Монгол" хөтөлбөр
  • 17:50
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 22
  • 18:40
    "Гэрэлт Ертөнц" ОАК 9
  • 19:30
    "Улаан бал" тойм
  • 20:05
    "Шархалсан зүрх" ОАК 47
  • 21:35
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.2
  • 23:45
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 27
  • 00:30
    "IG" шоу 10 давталт

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.7-р анги
  • 07:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.8-10-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • 08:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.19-21-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 12-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 4.1,2-р анги
  • 14:00
    "Шадар гурван цэрэг" УСК 3-р анги
  • 15:20
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Цэргийн сургууль" 1.10-р анги
  • 17:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.11,12-р анги
  • 18:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 19:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.22-р анги
  • 19:30
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 13-р анги
  • 21:00
    "Ментор хаб" нэврүүлэг
  • 22:00
    "Фэйсбүүк" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 23:10
    "Цэргийн сургууль" 1.11-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-48,49,50-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    Ройтерс: Загвар
  • 10:30
    "Орь залуу 30 нас" ХОАК 8-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:00
    "Сайн уу? Зөвлөх өө" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-51,52,3-1-р анги
  • 14:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 15:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    "Орь залуу 30 нас" ХОАК 8-р анги
  • 17:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    "Хөдөлгүүр" авто шоу /давталт/
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:00
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "5 Алтан цагариг" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Ройтерс: Загвар
  • 22:00
    "Оркүүл" цуврал 9-р анги
  • 22:20
    "Парадисо"- Нарлаг мужийн бяцхан мисс УСК
  • 00:25
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Тэмцэл" МУСК
  • 07:30
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 22-28-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Годунов" ООАК 1-р бүлэг 5,6-р анги
  • 13:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 14:00
    Нүүдэл шийдэл:Шинэ сэргэлтийн бодлого-Боомтын сэргэлт
  • 15:00
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia-3" шоу нэвтрүүлэг дугаар-4
  • 18:00
    "The Voice of Mongolia-3" шоу нэвтрүүлэг Хөшигний ард дугаар-4
  • 18:30
    "ЭДҮМОТИВА" дугаар 6
  • 19:30
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар 1
  • 21:00
    "Мөсөн дээрх зул сар" УСК
  • 22:45
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" МУСК
  • 00:20
    "Годунов" ООАК 1-р бүлэг 5,6-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Цаг агаар
  • 08:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 55-56-р анги
  • 10:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Гранд Маршал хотхон-2022 оны бэлэг" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Мөрдөгч К: Алдагдсан аралын нууц" УСК
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино Б1 А20
  • 17:30
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:00
    "Улаачийн сорил 4" нэвтрүүлэг Шилдэг зөнч, улаач Н.Ганчулуун
  • 18:30
    "Сэтгэлээс уяатай Сүнжидмаа" баярын зохиомж
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 21:10
    "Гранд Маршал хотхон-2022 оны бэлэг" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Зэвүүн" ток шоу
  • 23:30
    "Хайрын тухай" УСК
  • 01:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    "Гэмт хэргийн мөрөөр" цуврал
  • 08:40
    "Амрыг эрэе" ЦЕГ-с бэлтгэв.
  • 09:10
    "Сэдэв , Шийдэл" ярилцлага /давталт/
  • 09:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Амрыг эрэе" ЦЕГ-с бэлтгэв.
  • 10:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг -Зочин Б.ЭНХМАНДАХ
  • 11:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 6,7-р анги
  • 14:25
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг - Паттаяа
  • 16:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Моралаш" хүүхдийн цуврал
  • 17:50
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Kids Quiz" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - Зочин С.АЛТАНЦЭЦЭГ
  • 20:10
    "Нөгөө л романтик - 1" УСК
  • 21:10
    "Нөгөө л романтик - 2" УСК
  • 22:35
    "Захиас" МУСК
  • 23:50
    Тоглолтын цаг - Отгоо /Chill Out/
  • 01:20
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:30
    "Тоглогч (Gamer)" УСК
  • 09:20
    "Шаолины хөлбөмбөг (Shaolin Soccer)" УСК
  • 11:25
    "Барьцаалагч (Collateral)" УСК
  • 13:40
    "Америкт зочилсон нь (Coming to America)" УСК
  • 15:50
    "Хамсаатан (Allied)" УСК
  • 18:10
    "Форрест Гамп (Forrest Gump)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (VIII.19-12-р анги)
  • 23:30
    "Аймшгийн кино (Scary Movie)" УСК
  • 01:05
    "Аймшгийн кино 2 (Scary Movie 2)" УСК
  • 02:30
    "Аймшгийн кино 3 (Scary Movie 3)" УСК
  • 03:55
    "Бүгдэд ЗА гэж хэл (Yes Man)" УСК
  • 05:35
    "Зохиомол оюун ухаан (A.I. Artifcial Intelligence)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 01-04-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Амьдралын эхлэл ХОАК 16-р анги
  • 10:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бизнес амжилт
  • 11:10
    Цоохор найз хүүхэлдэйн кино 1,2,3-р анги
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Амьдралын эхлэл ХОАК17,18-р анги
  • 14:40
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 16,17-р анги
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:40
    Дутагдалтай дурлал ОАК 11-14-р анги
  • 19:50
    "Эрүүл амт" эрүүл зөв хооллолт
  • 20:40
    "Дарс бидний амьдрал" Баримтат кино
  • 22:00
    Панфиловын 28 УСК
  • 00:00
    Дутагдалтай дурлал ОАК 15,16-р анги
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 09:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Аман хуур" МУСК
  • 12:50
    "Нано" үзүүлж байна
  • 13:00
    100 ЧУХАЛ СЭДЭВ: "МОНГОЛ СОЁЛ - МОНГОЛЫН БАЯЛАГ"
  • 14:40
    "ЭМЯ" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Миний ах атааман МУСК
  • 16:50
    "Нано" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Ус суваг" үзүүлж байна
  • 17:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 19:10
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:00
    "Мазаалай-сугалаа" үзүүлж байна
  • 23:00
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 00:50
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Сингл лейдис" Монголын уран сайхны кино
  • 12:15
    "Хөгжлийн замаар" цуврал
  • 12:40
    "Идэрээ" подкаст
  • 16:15
    "Эх орон Энх орон" тоглолт
  • 18:10
    6 секунд
  • 18:40
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Хөгжлийн замаар" цуврал
  • 19:25
    Монголын оюун ухааны академи үзүүлж байна
  • 19:45
    "Миний сонсож өссөн дуунууд" тоглолт
  • 21:50
    "Сингл лейдис - 2" Монголын уран сайхны кино
  • 23:20
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Эх орон дуудаж байна." МУСК
  • 09:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 10:00
    Сайн байна уу, Захирал аа нэвтрүүлэг
  • 10:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:05
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хээрийн хоол" баримтат кино
  • 13:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино 1-5-р анги
  • 15:00
    "Гандан " нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Улаанбаатарын хамгийн гоё моллоор зочилсон нь" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Дэлхийн монголчууд " нэвтрүүлэг
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 19:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Владимир Путин" баримтат кино
  • 22:00
    "Хажууд зогсох нэгэн" УСК
  • 00:01
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Мини Форс I.5-11
  • 08:25
    Дами туулай Роми баавгай 1-4
  • 09:00
    Da Vinci - Үүнийг мэдэх үү? 43
  • 09:30
    Da Vinci - Амьтдын ертөнц 1-2
  • 09:40
    Da Vinci - Би том болохоороо 21
  • 10:00
    "Огторгуйд төөрсөн Астро хөлөг" аниме 4-8
  • 12:25
    Vroomiz III.13-17
  • 13:30
    Хувирагч роботууд I.23
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Дами туулай Роми баавгай 5-7
  • 15:00
    Миний найз watch car 15-16
  • 15:30
    Бяцхан шувуу Пороро III.41-48
  • 16:35
    Хувирагч роботууд IV.23-24
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 4
  • 18:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 29-30
  • 18:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 88-89
  • 18:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 82-83
  • 18:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 90
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь III.10-12
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хүчирхэг Хэнри III.5-9
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” баримтат кино /Энэтхэгээс Шри-Ланк хүрэх зам/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    "Монголын мэдээ“ тойм тайлбар /давталт/
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:40
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Монгол ухаан” цуврал нэвтрүүлэг /Монгол зурхай/ 2-р хэсэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Ерөнхийлөгчийн онгоц” баримтат кино
  • 12:05
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 12:25
    Цаг агаар
  • 12:35
    Нээлттэй засаг
  • 12:55
    Монголын түүх: “Хүннү гүрний язгууртны булш”
  • 13:55
    “ММ таван минут”
  • 14:00
    Прокурорын цаг
  • 14:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Тэмээ тэнгэрийн амьтан” /2009 он/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Нийгмийн хөгжил ба гарц шийдэл...
  • 15:40
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 16:00
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 17:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Монгол ухаан” цуврал нэвтрүүлэг /Монгол гутал/2005 он
  • 17:20
    “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” баримтат кино /Узбекистанаас Сири хүрэх зам/
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ: “МИАТ ХК”-ийн хэрэглэгчийн үйлчилгээ, чанарын хэлтсийн мэргэжилтэн О.Отгонбаяр
  • 18:50
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 19:10
    16 мм-ийн кино төсөл: “Монгол ардын гар урлал” /1977 он/
  • 19:40
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг: “Зам тээврийн осол ба Хүүхдийн аюулгүй байдал” /давталт/
  • 22:00
    Цаг агаар
  • 22:05
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:05
    Хаан тууль: “Жангар” “Авланга хааныг эрхэндээ оруулсан нь” 1-р бүлгийн 6-р анги
  • 23:20
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Эгэл хүн энгүй үйлстэн тоглолт
  • 10:20
    Бизнес цаг
  • 10:30
    Ярилцах цаг
  • 11:00
    Бизнес амжилт
  • 11:30
    Миний нууц МУСК
  • 13:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 13:50
    "Гандан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Царайлаг өдрүүд МУСК
  • 17:00
    Миний буурал ээж концерт
  • 17:40
    Бизнес цаг
  • 18:00
    Бизнес амжилт
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Бүсгүй заяа концерт
  • 20:00
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Хулгана жилийн шилдэг ном
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Ялагдаагүй амьдрал
  • 22:10
    Хүүгүй ломбард МУСК
  • 23:40
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 02:00
    Inside the NBA
  • 03:00
    NBA Special: HBCU Virtual Roundtable
  • 04:00
    Inside the NBA
  • 05:00
    NBA Home Video: 2019 Toronto Raptors
  • 06:30
    Marquee Matchup
  • 08:30
    NBA Action 3114
  • 09:00
    2021 NBA Season: Jazz vs. Grizzlies Live
  • 11:30
    Marquee Matchup
  • 13:30
    NBA Handles
  • 14:00
    NBA Gametime
  • 14:30
    NBA Handles
  • 15:00
    NBA Gametime
  • 15:30
    NBA Handles
  • 16:00
    NBA Gametime
  • 16:30
    NBA Handles
  • 17:00
    NBA Gametime
  • 17:30
    NBA Handles
  • 18:00
    2021 NBA Season: Jazz vs. Grizzlies Tape
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 20:30
    NBA Handles
  • 21:00
    NBA Gametime
  • 21:30
    NBA Handles
  • 22:00
    2021 NBA Season: Jazz vs. Grizzlies Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Вийярреал - Майорка 22-р тойрог
  • 11:00
    UЕL: Сосьедад - Монако 2-р тойрог
  • 13:00
    LaLiga Nations №2
  • 13:30
    Ла Лиг: Севийя - Сельта 22-р тойрог
  • 15:30
    UЕL: Селтик - Леверкузен 2-р тойрог
  • 17:30
    Аваргуудын лигийн тойм №2
  • 18:30
    UCL: Брюгге - Ман Сити 3-р тойрог
  • 20:30
    Ла Лиг: Атлетико - Валенсиа 22-р тойрог
  • 22:30
    LaLiga World №25
  • 23:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №2

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA (Шууд): Юта - Мемфис 2021-22
  • 11:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 12:00
    Бөх (Шууд): "Тарвалин" хийдийн нэрэмжит сар шинийн барилдаан
  • 20:00
    NBA: Бостон - Атланта 2021-22
  • 22:00
    Үндэсний бөхийн тойм #5
  • 22:30
    LaLiga Talking Football №2
  • 23:30
    PL Netbusters №18

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 11:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 18:30
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Солонгос Зомби-Дэн Иге
  • 11:30
    UFC 263: Адесанья-Ветори
  • 15:00
    UFC: Холловэй-Каттар
  • 17:00
    UFC: Эдуардс-Мухаммад
  • 19:00
    ONE: Rewind (Дугаар 17)
  • 19:30
    ONE: Only The Brave
  • 22:00
    WWE Smackdown 1170

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Өглөө МУСК
  • 09:20
    Гийнгоо хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг Уралдаанч хүүхдүүд
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бөхийн барилдааны торгон агшнууд 5-р хэсэг
  • 10:30
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг Хэнтий аймгийн Цэнхэрмандал сум
  • 11:30
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг Улс халзан
  • 11:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 12:00
    Хүлгийн үүрсээнд нэвтрүүлэг Дархан-Уул аймгийн МСУХ
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Өв соёл нэвтрүүлэг Морин хуур
  • 15:30
    ММСУХ-ны 20 жилийн ойд зориулсан хурдан морьдын уралдаан 3-р хэсэг
  • 16:40
    Дөмөн хонгор аялгуу тоглолт Б.Алтанжаргал
  • 17:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бөхийн барилдааны торгон агшнууд 6-р хэсэг
  • 18:30
    Миний нутаг нэвтрүүлэг Булган аймгийн Орхон сум
  • 19:30
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг МУТМУ Г.Доржпүрэв
  • 22:30
    Ардын элч МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 45-48-р анги
  • 09:30
    "Нууцлаг эр" ОАК 93-96-р анги
  • 11:40
    "Тэргэл сар" ОАК 31-33-р анги
  • 14:10
    "Хөдөлгөөнт мөрдөх тасаг 404" ОАК 4-р анги
  • 15:00
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 13, 14-р анги
  • 17:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 51, 52-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 99, 100-р анги
  • 20:30
    "Хөдөлгөөнт мөрдөх тасаг 404" ОАК 5-р анги
  • 22:00
    "Тэргэл сар" ОАК 36-р анги
  • 23:05
    "Нууцлаг эр" ОАК 99, 100-р анги
  • 00:15
    "Хөдөлгөөнт мөрдөх тасаг 404" ОАК 5-р анги
  • 01:15
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    PL: Челси - Тоттенхэм 23-р тойрог
  • 02:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Брүүклин 2021-22
  • 04:00
    PL: Эвертон - А.Вилла 23-р тойрог
  • 06:00
    NBA: Л.А Клипперс - Вашингтон 2021-22
  • 08:00
    NBA Gametime №72
  • 08:30
    NBA (Шууд) Бостон - Атланта 2021-22
  • 11:00
    PL World №25
  • 11:30
    NBA Action №14
  • 12:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Филадельфиа 2021-22
  • 14:00
    PL: Арсенал - Бөрнли 23-р тойрог
  • 16:00
    NBA: Даллас - Портланд 2021-22
  • 18:00
    The Buzzer №15
  • 19:00
    NBA: Юта - Мемфис 2021-22
  • 21:00
    PL: Кристал П. - Ливерпүүл 23-р тойрог
  • 23:00
    Премьер лигийн тойм №23

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 10:10
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Аяллын тойрог"нэвтрүүлэг :Банког
  • 12:00
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Муур дэгдээхэй хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:35
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    " Уугуул Монгол нохой " нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    Шинэлэн золгохын ерөөл Булган аймгийн Дашинчилэн сумаас бэлтгэв
  • 22:10
    Зарын цаг
  • 22:15
    "Истанбулын даалгавар" Энэтхэгийн УСК 1-р анги

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Эрийн хийморь: Монгол улсын тод манлай уяач Э. Эрдэнэчулуун
  • 08:55
    Бөхийн хууч: Монгол улсын арслан Ж. Хайдав
  • 09:25
    Сар шинийн бөхийн барилдаан 2018 он 1-р хэсэг /Эргэн дурсахуй/
  • 12:25
    Спорт хобби: Спортын сэтгүүлч, тайлбарлагч Б. Төмөр
  • 12:55
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Сайхан-Овоо сумын уяач Д. Ойдов
  • 13:30
    Дархан мэх: Монгол улсын заан О. Одгэрэл
  • 13:55
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Л. Чойдог
  • 14:15
    Аваргууд: Монгол улсын гавьяат тамирчин Ө. Мөнхэрдэнэ
  • 14:55
    Сар шинийн бөхийн барилдаан 2018 он 2-р хэсэг /Эргэн дурсахуй/
  • 17:55
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 18:20
    Спорт хобби
  • 18:50
    Бөхийн хууч: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч, улсын начин Г. Пүрэв-Очир
  • 19:20
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Л. Одсайхан
  • 19:50
    “Таеквондо-30” Монголын таеквондогийн холбооны 30 жилийн ойд
  • 20:30
    Эрийн хийморь: Аймгийн алдарт уяач Г. Бадиа
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бөхийн хууч
  • 21:45
    “Авто хим” мастер кросс уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 22:45
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан Ө. Тулгаа
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 07:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 10:30
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 11:30
    Сэдвийн гүнд сурвалжлага
  • 11:40
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    Ярих өнцөг
  • 13:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Сэдвийн гүнд сурвалжлага
  • 13:30
    Болдын айлчлал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 14:05
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Үндсэн хууль нээлттэй хичээл
  • 15:15
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Үндсэн хууль нээлттэй хичээл
  • 18:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    УИХ-ын цаг
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:35
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:40
    Сэдвийн гүнд сурвалжлага
  • 19:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Гандан" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Хот нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Нэг Монгол нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Монгол нүнжиг /давталт/
  • 11:00
    Түмэнд түгээе
  • 11:15
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:15
    Дээрхийн заяа
  • 12:55
    Түмэнд түгээе
  • 13:10
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Автохими" ХХК үзүүлж байна
  • 16:15
    Түмэнд түгээе
  • 16:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 15-р анги
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Зөв хооллоё
  • 18:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ- Клиник
  • 19:30
    Түмэнд түгээе
  • 19:45
    Монгол нүнжиг /шууд/
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Хүн чанар
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 16-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    Сурагчдын амралтад: “Оскар” хүүхэлдэйн кино 11.12-р анги
  • 10:35
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 12-р анги
  • 11:30
    “Монгол авдар” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Хайрлаарай: Хүүхэд насны сэтгэл зүйн гэмтэл
  • 13:30
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Дэлхийн 80-н гайхамшиг цуврал
  • 14:30
    Сурагчдын амралтад: “Мөнгөн цох” хүүхдийн кино 5-р анги
  • 15:00
    “Нүүдэл” 2-р хэсэг
  • 15:40
    “Тайгын хавар”
  • 16:20
    “Аавын хөөрөг” зохиомж
  • 17:10
    “Урин цагийн аялгуу” хүүхдийн концерт
  • 18:00
    Сурагчдын амралтад: “Мөнгөн цох” хүүхдийн кино 6.7-р анги
  • 18:30
    Монгол сонгодог цагаан сар
  • 19:40
    “Нүүдэл” 3-р хэсэг
  • 20:15
    “Морьтон монголын аялгуу” концерт 1-р хэсэг
  • 21:05
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 13-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    TenGer TV 2022 онд
  • 10:00
    Улаанбаатарын таатай оффис
  • 10:15
    TenGer TV 2022 онд
  • 13:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ давталт
  • 15:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ давталт
  • 18:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ давталт
  • 20:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ давталт
  • 21:00
    Улаанбаатарын таатай оффис
  • 21:15
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ давталт
  • 23:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ нэгдсэн тойм давталт
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

I/2922:00

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.2

I/2921:00

Монгол ТВ

"Мөсөн дээрх зул сар" УСК

I/2919:30

Монгол ТВ

"Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар 1