МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Солиот” Уран сайхны кино 4-р анги
  • 09:50
    Сүлд
  • 10:10
    Нээлттэй засаг
  • 10:30
    “Том ахын аялал” Байгаль, экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: Хуурнин шуугигч гарьдууд
  • 11:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 12:00
    “Үндсэн хууль ба ололт, сургамж, боломж” /давталт/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    Ногоон шошго: Завханыг “хатаах” ажиллагаа-1
  • 14:20
    Босох тэнхэл
  • 14:50
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” ОАУСК 20-р анги
  • 15:40
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 16:40
    Шинэ сэргэлт
  • 17:20
    Алганд багтсан эх орон
  • 17:50
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:10
    Эрдэнэсийн нууцыг тайлсан 65 жил
  • 18:40
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 19:30
    “СОР-17 Монголд”
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Сүхбаатар аймаг. Уулбаян сум
  • 21:50
    Цусны даралтаас урьдчилан сэргийлэх аян
  • 22:10
    “Солиот” Уран сайхны кино 5-р анги
  • 23:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: Хуурнин шуугигч гарьдууд
  • 23:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу Цай юу
  • 11:00
    Нарны садан киноны тухай
  • 11:25
    "Хүний хүн" олон ангит кино /19/
  • 12:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 12:20
    "Залуу нас" олон ангит кино /34/
  • 13:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:15
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Хөрс ба орчны бохирдол
  • 13:40
    Аяллын тойрог
  • 14:30
    "Өртөө" Монголын уран сайхны кино
  • 16:05
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:20
    "Цэц" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Нано бальзам
  • 17:00
    "Асах гэрэл" Гэрэл зураг сонирхогчдын шоу
  • 18:40
    "Монгол аялал" үзүүлж байна
  • 18:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:55
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 37-40/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    Үндсэн хуулийн цэц байгуулагдсаны 30 жилийн ойд "Алганд багтсан эх орон"
  • 21:10
    "Хүний хүн" олон ангит кино /20/
  • 22:05
    Монгол соёл
  • 22:40
    "Залуу нас" олон ангит кино /35/
  • 23:35
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Бизнес тайм"
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:20
    "Өөдөсхөн" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Шеф" ОАК 5-р бүлэг 1-р анги
  • 12:00
    "Азын тэнгэртэй наадам"
  • 13:00
    "Non stop"
  • 13:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Алганд багтсан эх орон"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Сонин хачин"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    "Доктор Икс" ОАК 21-р анги
  • 17:40
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Шеф" ОАК 5-р бүлэг 2-р анги
  • 21:00
    "Дэлхий хавтгай"
  • 21:30
    "Хүний бие болон хоол хүнсэнд бичил биетний нөлөө"
  • 22:10
    "Доктор Икс" ОАК 22-р анги
  • 23:20
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Бизнес мэдээ
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 07:25
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 07:35
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхий дахинаа анхааралд орсон ишлэлүүд
  • 07:45
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 08:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:20
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 11:30
    "Дурсамж1988" 12-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:30
    Тоймчдийн сэдэв
  • 12:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 13:00
    "Мэдээ"
  • 13:30
    Ирээдүйн түмэн эх 2022 - Орхон аймгаас бэлтгэв
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:35
    Бизнес мэдээ
  • 15:45
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 15:50
    Танд тустай агшин
  • 15:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 16:05
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 16:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 16:15
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 9-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 17:35
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 17:45
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 17:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхий дахинаа анхааралд орсон ишлэлүүд
  • 17:55
    Танд тустай агшин
  • 18:00
    Бизнес мэдээ
  • 18:10
    Маршал хотхон
  • 18:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхий дахинаа анхааралд орсон ишлэлүүд
  • 18:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 19:00
    Монголын баялаг -330 цуврал №33
  • 19:35
    "Дурсамж1988" 13-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 10-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    Ирээдүйн түмэн эх 2022 - Орхон аймгаас бэлтгэв
  • 01:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 01:50
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:50
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Мазаалай сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Тоо юу сүлд үү? "4 газрын нуур " /шинэ /
  • 12:00
    "Үнс " УСК /Давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Үнс " УСК /үргэлжлэл /
  • 14:20
    2 өдөр 1 шөнө аялалын нэвтрүүлэг /дугаар 5/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    Дулаан хайрханы тахилга / Дорно-Говь аймаг /
  • 16:10
    "АХА" цэнгээнт нэвтрүүлэг /Давталт /
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    Үндсэн хуулийг ойлгохуй / дугаар 5/
  • 17:25
    "Металионууд 2" хүүхэлдэйн кино 25-27р анги
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Дотно сэдэв ток шоу
  • 21:10
    "Ачит Ихт" ХХК Үндэсний тэргүүлэгч компани үзүүлж байна
  • 21:30
    "Араатан" УСК
  • 23:30
    Тоо юу сүлд үү? "4 газрын нуур " /давталт /
  • 00:20
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Ягаан ирвэс" Хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 10:15
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 55-р анги
  • 10:30
    "VIP" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    "Зөөлөн бороо" Баримтат кино
  • 11:30
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    "Ягаан ирвэс" Хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 14:35
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 52,53,54,55-р анги
  • 15:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ХОАК 41-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 8-р анги /давталт/
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "Шоргоолжнуудын шуугиан" Баримтат кино
  • 18:00
    "Шоронгийн эмч" СОАК 11-р анги
  • 19:10
    Харандааны адал явдал
  • 19:18
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 55-р анги
  • 19:30
    "Гранд маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино 3-р анги
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 9-р анги
  • 22:30
    "Шоронгийн эмч" СОАК 11-р анги /давталт/
  • 23:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Адтай жаал-15
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Инээдмийн толь
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Зууны нууц:Алганы хээ
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    1-р тусгай хэлтэс 2-4 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Дэггүй хөрш-1 ОАУСК
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэггүй хөрш-2 ОАУСК
  • 19:30
    Үүргэвчтэй аялал:Куба
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    1-р тусгай хэлтэс 2-5 ОАК
  • 22:30
    Дэггүй хөрш-2 ОАУСК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 02:05
    Мэдээ
  • 02:55
    "Тэгээс тэг"асуудал хөндсөн сурвалжилга
  • 03:25
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 16
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 21
  • 07:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 70-72
  • 08:30
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 11
  • 09:40
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 2.3
  • 10:40
    "Эрдэнийн чулууг Баяжуулагч бүсгүй"
  • 11:00
    " Нотлох баримт" ОАК 1
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 12:30
    "Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    " Их хотын STREET FOOD" нэвтрүүлэг 3
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Морин уралдаан"
  • 16:15
    Олон улсын мэдээ
  • 16:35
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 17:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 70-72
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    " Их хотын STREET FOOD" нэвтрүүлэг 4
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 12
  • 21:35
    Цаг агаар
  • 21:40
    "Хүнсний хувьсал"
  • 22:05
    "Цэгцлэгч" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    " Улаан пальто" МУСК
  • 00:40
    Олон улсын мэдээ
  • 01:00
    " Их хотын STREET FOOD" нэвтрүүлэг 4

Боловсрол ТВ

  • 06:50
    Зураглал
  • 07:00
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.3-р анги
  • 07:15
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 07:45
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.4-р анги
  • 08:45
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.17,18-р анги
  • 09:20
    Үлгэрийн цаг
  • 09:30
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 18-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Playing love-2019" 2-р хэсэг
  • 13:20
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй:№4)
  • 14:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Орчуулга:№4)
  • 14:55
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Үгсийн сан:№4)
  • 15:20
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №61-64)
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд"
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Бөмбөг" ОАК 2-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.5-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.19-р анги
  • 19:00
    "Солонгос улсаар хамтдаа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 19-р анги
  • 21:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Харгис Салтыкова" ОАК 13-р анги
  • 23:10
    "Бөмбөг" ОАК 3-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-22,23-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-3-р анги
  • 10:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-22,23,24-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 11:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 11:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:00
    "Хамгаас хүчит Ду Бон Сун" СОАК 3-р анги /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 14:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-22,23,24-р анги
  • 14:30
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 3-7-р анги
  • 15:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-22,23-р анги
  • 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-24-р анги
  • 16:00
    "Сайн уу, зөвлөх өө?" Сэтгэл зүйн хөгжөөнт нэвтрүүлэг 4-р дугаар /давталт/
  • 17:00
    "In Good Shape" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:30
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-22,23-р анги
  • 18:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-24-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:00
    "Art.s 21" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 21:00
    "Хамгаас хүчит Ду Бон Сун" СОАК 4-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:00
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 3-7-р анги
  • 23:30
    Ройтерс: Загвар
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 10:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 15-р анги
  • 11:35
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 39-41-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Нэг өдөр"нэвтрүүлэг: Sekstsagaanbogd
  • 13:05
    Миний монголын соёл
  • 13:20
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 18-20-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:15
    "Эх нялхсын сувилал" СОАК 3-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 16-р анги
  • 20:45
    Миний монголын соёл
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 9-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Заншлын хэлхээ:Кыргызстаны сарт Халимагууд" нэвтрүүлэг
  • 00:25
    "Фарго" АОАК 9-р анги
  • 01:20
    "Гэрэл зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хүслийн өрөө" СОАК 11-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:25
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын тэнгэртэй наадам" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хүний цаана" УСК
  • 14:40
    "Тоонот 21" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-8
  • 16:00
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Хүслийн өрөө" СОАК 12-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 21:00
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 22:00
    "Луйварчид" УСК
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    "Хүслийн өрөө" СОАК 12-р анги
  • 02:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:30
    U-90 тэтгэлэгт төсөл /давталт/
  • 08:10
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Монгол тулгатны зуун эрхэм нэвтрүүлэг
  • 11:55
    1950 - Зарын цаг
  • 12:00
    "Хайрын тавилан" УСК 3,4-р анги
  • 13:10
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "ББДХ - Спортын анхдугаар наадам 2022" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Монголчууд" - Өв соёлын цаг
  • 14:55
    1950 - Зарын цаг
  • 15:00
    Нэвтрүүлэг
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Гарын таван хуруу" МУСК
  • 20:15
    "Ачит Ихт ХХК - Үндэсний тэргүүлэгч компани" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    "Сэдэв, Шийдэл" ярилцлага
  • 21:50
    "Шинэ сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    U-90 тэтгэлэгт төсөл
  • 23:00
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 00:35
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:05
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 02:00
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.53-р анги)
  • 02:45
    "Аргачлал" ОАК (I.4-р анги)
  • 03:35
    "Хотын ангууч (City Hunter)" УСК
  • 05:15
    "Single Ladies 3" МУСК
  • 07:00
    "Таарсан хоёр" МУСК
  • 08:30
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.58-р анги)
  • 09:25
    "Аргачлал" ОАК (I.4-р анги)
  • 10:20
    "Ах дуу 3" МУСК
  • 11:55
    "Элайн ном (Book of Eli)" УСК
  • 13:55
    "Цуст алмаз (Blood Diamond)" УСК
  • 16:25
    "Цагаан хадаг" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.59-р анги)
  • 19:30
    "Аргачлал" ОАК (I.5-р анги)
  • 20:40
    "Константин (Constantine)" УСК
  • 23:00
    "Өөр залуус (The Other Guys)" УСК
  • 01:05
    "1-р тоглогч бэлэн (Ready Player One)" УСК

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 27,28-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 67-69-р анги
  • 09:00
    "Фемида" хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:35
    Тахианы өд ХОАК 43-р анги
  • 10:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Зууны 100 эмэгтэй
  • 11:20
    Legend тоглолт
  • 12:50
    Эзэнт гүрэн ХОАК 59-р анги
  • 13:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Цаасан цэцэг /Paper Flower/ УСК
  • 15:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 54-р анги
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 29,30-р анги
  • 17:30
    Cat & Keet 70-72-р анги
  • 18:00
    Тахианы өд ХОАК 44-р анги
  • 18:55
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 19:00
    "Фемида" хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Энгийн чулуунд эрдэнэ нуугддаг "Геологийн төв лаборатори" ТӨҮГ үзүүлж байна
  • 21:30
    Эзэнт гүрэн ХОАК 60-р анги
  • 22:30
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 55-р анги
  • 23:30
    Зуны 60 өдөр /60 Days of Summer/ УСК
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 10:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "СОР17 Монголд" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Улаан малгайт" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 14:20
    "Good soil" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 16:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ Панз" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Ус суваг үзүүлж байна"
  • 20:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 21:00
    "Сайн байна уу Амьдрал минь-2" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 08:35
    "Саруул Монгол 4" дугаар 2
  • 09:05
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 11:25
    Дэлхийн хотууд
  • 11:35
    Йогачны гэр подкаст
  • 12:25
    Кино миний амьдралд
  • 12:40
    TEDx форум
  • 13:00
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 13:35
    Баримтат кино
  • 14:00
    Товч мэдээ
  • 14:05
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 14:15
    "Саруул Монгол 4" дугаар 2
  • 14:45
    Кино миний амьдралд
  • 15:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 15:35
    Залуу Лидер
  • 16:00
    Товч мэдээ
  • 16:05
    Йогачны гэр подкаст
  • 17:00
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 17:35
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Дэлхийн хотууд
  • 17:50
    "Эрэлхэг хүүгээ эх орон мартахгүй"
  • 19:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 19:35
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Дэлхийн хотууд
  • 19:50
    Зээгт наамал буюу торгон зураг
  • 20:30
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 21:05
    "Алдагдсан баялаг" эрэн сурвалжлах
  • 21:35
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Помагите нам 1" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi Ub" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Монгол тулгатэы 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Хобби " нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Aдель гэртээ эргэн ирсэн нь" баримтат кино
  • 20:30
    "Монгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Dr.Grandmed” телевизийн баримтат киноны тухай нэвтрүүлэг
  • 21:25
    “Dr.Grandmed” телевизийн баримтат кино 1-р хэсэг
  • 22:15
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 23:10
    "Хатанбаатар" МУСК
  • 00:50
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.9
  • 07:15
    Зуузуугийн найзууд II.3
  • 07:35
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 33-34
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Миний бяцхан одой морь II.10
  • 09:00
    Learn to Draw -Хувирамтгай цаасан хайрцаг 23
  • 09:15
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 83-84
  • 09:25
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 27-28
  • 09:30
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 20
  • 09:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 39
  • 10:00
    Ноён талхны үсчний газар II.23-24
  • 10:30
    Ай Карли III.13-14
  • 11:30
    Шидтэнүүдийн клуб VII.11
  • 12:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.6
  • 12:30
    Маамуу - Үүлний хурал
  • 12:45
    Маамуу -Нисдэггүй шувуу
  • 13:00
    Булцгар найзууд 2
  • 13:30
    Бяцхан автобус таёо IV.13-14
  • 14:05
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.26
  • 15:00
    Миний бяцхан одой морь IV.1-2
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 83-84
  • 16:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 38-39
  • 16:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 29-30
  • 16:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 85-86
  • 16:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 23
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 40
  • 17:00
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 35-36
  • 17:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.10
  • 17:45
    Зуузуугийн найзууд II.4
  • 18:00
    Да Винчи - Бяцхан зурагчид 2
  • 18:30
    Маамуу - Шивнээ яриа
  • 18:45
    Маамуу - Хамгийн том бэлэг
  • 19:00
    Ноён талхны үсчний газар II.25-26
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Шидтэнүүдийн клуб VII.12
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ай Карли IV.1-2
  • 22:00
    Доктор Стөүн 17-18
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Эдлэнгийн эзэд” Нийслэлийн БЗД-ийн иргэн Ш.Мөнхмандах
  • 09:30
    Цаг агаар
  • 09:40
    ҮХЦ 30жилийн ойд: Алганд багтсан эх орон /давталт/ УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг шууд дамжуулна
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/ УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг шууд дамжуулна
  • 17:40
    ММ архив: Алтан аргамж: ГХЯ-ны олон талт хамтын ажиллагааны газрын захирал Д.Гэрэлмаа /1107/
  • 18:30
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 19:20
    “Нээлттэй засаг”
  • 19:40
    “Томилолтоос ирлээ” Өвөрхангай аймгаас бэлтгэв
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм /давталт/
  • 21:20
    “Тэг цэг” М Жи Си Стар групп ХХК-ийн ерөнхий захирал С.Батмөнх
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Морин өртөө 2020" дугаар 12
  • 09:55
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Теле концерт
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Бүх юм сайхан ОАК 44,45-р анги
  • 13:00
    Баримтат кино
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Теле концерт
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 17:50
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Миний байшин
  • 20:00
    "Морин өртөө 2021" дугаар 1
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Хүнсний хувьсгал
  • 22:10
    Бүх юм сайхан ОАК 46-р анги
  • 23:00
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Плэй-Офф Голден Стэйт - Даллас Тоглолт №4
  • 02:00
    WNBA: Fever - Mercury Tape
  • 04:00
    Free Agent Fever
  • 08:00
    Free Agent Fever
  • 12:00
    NBA: Плэй-Офф Майами - Бостон Тоглолт №4
  • 14:00
    NBA: Плэй-Офф Голден Стэйт - Даллас Тоглолт №4
  • 16:00
    NBA: Плэй-Офф Даллас - Голден Стэйт Тоглолт №5
  • 18:00
    NBA: Плэй-Офф Бостон - Майами Тоглолт №5
  • 20:00
    NBA: Плэй-Офф Бостон - Майами Тоглолт №6
  • 22:00
    NBA: Плэй-Офф Бостон - Майами Тоглолт №7

SPS Global

  • 00:00
    Ла Лиг 2021/22: Осасуна - Бетис 6-р тойрог
  • 02:00
    WA Diamond League Stockholm (Шууд)
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UEL 2021/22: Наполи - Спартак 2-р тойрог
  • 11:00
    NBA 2K: Mavs Gaming - T-Wolves Gaming
  • 12:00
    Ла Лиг 2021/22: Осасуна - Бетис 6-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga World №12
  • 14:30
    UEL 2021/22: Сосьедад - Монако 2-р тойрог
  • 16:30
    LaLiga Fans №2
  • 17:00
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №5
  • 19:00
    Ла Лиг 2021-2022 сэтгүүл
  • 20:00
    Даймонд Лигийн тойм №8
  • 21:00
    Ла Лиг 2021/22: Кадис - Барселона 6-р тойрог
  • 23:00
    NBA 2K: 76ers GC - Gen.G Tigers of Shanghai

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #26
  • 09:30
    Бөх: Үндсэн хуулийн өдөрт зориулсан барилдаан 2022
  • 12:30
    Track & Field Weekly #6
  • 13:00
    UCL: Мальмё - Ювентус 1-р тойрог
  • 15:00
    Roland Garros Өдөр 10 Тоглолт №3
  • 18:30
    UCL: Интер - Реал М. 1-р тойрог
  • 20:30
    LaLiga Chronicles №7
  • 21:00
    Үндэсний бөхийн тойм #48
  • 21:30
    NBA: Плэй-Офф Денвер - Голден Стэйт Тоглолт №5
  • 23:30
    NBA Action №10

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1518
  • 11:00
    It's Time #10
  • 11:30
    UFC 272: Ковингтон-Масвидал
  • 14:30
    UFC: Царукяан-Гамрот Тойм
  • 15:10
    UFC: Розенструйк-Ган
  • 17:30
    ONE: Unbreakable
  • 20:00
    UFC Main Event #904
  • 21:00
    UFC: Хермансон-Стрикленд

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 6-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Гайхамшигт санаанууд 0 эсэргүүцэл
  • 10:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:40
    Архангай аймгийн Эрдэнэмандал сумын Баяны гэзэг овооны тахилга наадам
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Сүлд үү, тоо юу? Найроби
  • 15:00
    Монгол наадам Уран зургийн галарей
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    Нээлттэй цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү тоо юу нэвтрүүлэг Гуанжоу
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Сонирхогчдын клуб
  • 22:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 7-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Мөрдөгч" ОАК 37, 38-р анги
  • 08:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:45
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.129, 130-р анги
  • 10:00
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 30
  • 11:00
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК төгсгөлийн 99, 100-р анги
  • 12:10
    Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт № 51, 52
  • 12:25
    "Иохан эмч" ОАК 14-р анги
  • 13:40
    "Мөрдөгч" ОАК 39-р анги
  • 14:40
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 7, 8-р анги
  • 16:20
    "Гэсгээл" ОАК 10-р анги
  • 17:40
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.131, 132-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 1-р анги
  • 20:30
    "Иохан эмч" ОАК 15-р анги
  • 22:00
    "Гэсгээл" ОАК 11-р анги
  • 23:30
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 1-р анги
  • 00:40
    "Иохан эмч" ОАК 15-р анги
  • 01:45
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №2
  • 09:30
    UCL: Аякс - Бешикташ 2-р тойрог
  • 11:30
    PL World №11
  • 12:00
    UCL: ПСЖ - Ман Сити 2-р тойрог
  • 14:00
    NBA Action №8
  • 14:30
    UCL: Реал М. - Шерифф 2-р тойрог
  • 16:30
    PL Netbusters №11
  • 17:00
    UCL: Порту - Ливерпүүл 2-р тойрог
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн тойм №2
  • 20:00
    UCL: Милан - Атлетико 2-р тойрог
  • 22:00
    UCL: Аталанта - Янг Бойс 2-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 13:45
    Зарын цаг
  • 13:50
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:10
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Улаан малгайт ба матрын нулимс" хүүхдийн жүжиг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Global-3000
  • 19:20
    "Аяллын тойрог"нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Тэгри Чину" кино бүтсэн түүх
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Бүх юм сайхан" ОАК 12-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:45
    "Хурмын сюрприз" МУСК
  • 00:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    “Алтан заамар-2019” Боксын аварга шалгаруулах Олон улсын тэмцээн /Спорт таны амралтанд/
  • 08:30
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн 80 жилийн ой зүүн бүсийн уралдаан
  • 09:25
    Монголын спортын түүх
  • 10:20
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Б. Батөлзий
  • 10:50
    Спорт-Гэр бүл: Шатрын их мастер С. Билгүүний гэр бүл оролцов
  • 11:20
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1951 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 11:35
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин С. Хүрэлбаатар
  • 12:00
    Манлайн баясгалан: Монгол Улсын гарьд М. Баяржавхлан
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин, гавьяат тамирчин Д. Баатаржав
  • 13:20
    Монгол шигшмэл хурлан морьдын Их хурд-8 уралдаан: Адуучин
  • 16:45
    Тэгш ойн жилийн түүхэн баяр наадмууд: /Хурдан морь/
  • 18:05
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1952 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 18:15
    “Дүүрэн харцага” МУГД, манлай харцага Г. Элбэг
  • 18:55
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин С. Лхагваа
  • 19:30
    Наадмын өнгө: Завхан аймгийн Идэр сумаас бэлтгэв
  • 19:55
    Ламын гэгээний 370 жилийн ойн наадам 2009
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:40
    Морьтны соёл: Хангал сүргийг хазаарлав
  • 22:25
    Спорт хобби
  • 22:55
    Бөхийн хууч: Монгол улсын алдарт багш, МУГТ улсын харцага Д. Сэрээтэр
  • 23:20
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 07:20
    "Төв цэг" Дэлхий дахинд
  • 07:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 07:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Төв цэг" мэдээ /шууд/
  • 09:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 09:30
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 14:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Төв цэг" аналитик тойм /шууд/
  • 19:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд /шууд/
  • 19:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засаг тойм
  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 20:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 21:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 21:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 21:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 23:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 23:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 23:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    ТB- Галерей
  • 09:25
    Хошин өнцөг
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Нэгэн жаран багадна
  • 10:55
    Түмэнд түгээе
  • 11:10
    "Sudoku-Mongolia" үзүүлж байна
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Онцлох мэдээ
  • 13:30
    Харах өнцөг
  • 14:00
    Концерт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Цэц магнай" МУСК
  • 16:40
    Түмэнд түгээе
  • 16:55
    "Соёмбо" чуулга
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    "Sudoku-Mongolia" үзүүлж байна
  • 19:05
    Монгол нүнжиг шууд
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Бахархал: Дээрхийн Заяа
  • 20:52
    Түмэнд түгээе
  • 21:07
    Харах өнцөг
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 23:00
    Хошин өнцөг
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 9,10 -р анги
  • 10:35
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 11-р анги /давталт/
  • 11:05
    “Гэгээн үдэш” ток шоу Монгол улсын Ардын жүжигчин Б.Дамчаа
  • 12:25
    “Монгол өв соёл” Төмрийн урлал /давталт/
  • 12:55
    “Эгшиг бүхэн учиртай” хөгжмийн нэвтрүүлэг /06.02/ /давталт/
  • 13:25
    Гэр бүлийн хичээл: Өрхийн төсөв санхүү
  • 13:40
    Баримтат кино: Үр төлдөө хамгийн халамжтай амьтад
  • 14:25
    “АВU үзүүлж байна” хүүхдийн нэвтрүүлэг “Япон”
  • 14:40
    Хайраар хамгаалъя” хүүхдийн эрхийн цахим цуврал 3-р хэсэг
  • 15:00
    “Хатан аялгуу” концерт
  • 15:35
    “Бүлтээхэй, дэлдээхэй хоёр” Уучлаарай
  • 15:45
    “Алхам-1” “Сэд” брэндийг үүсгэн байгуулагч Б.Бадамсэд
  • 16:10
    “Урлагтай яриа” Дүрслэхүйн шүүмж судлал
  • 16:25
    “Усчин хөвгүүд” телевизийн олон ангит кино 4-р анги
  • 17:15
    Чин сэтгэл: Харамгүй хайрын хүч
  • 17:30
    “Сонирхолтой одон орон” Подкаст /06.11/
  • 18:15
    “Миний сонгосон мэргэжил” Физикч
  • 18:45
    “Нэг сэтгэл, нэг зорилго” Хог хаягдлын дахин боловсруулалт
  • 19:05
    “Алтан дэвтэр” утга зохиолын их өв сан нэвтрүүлэг /7/
  • 19:50
    “Эх өв” Дөрөө нуурын хужир
  • 20:10
    “Теле уулзалт” Кино найруулагч, Урлагийн гавъяат зүтгэлтэн, Ардын жүжигчин, доктор /Ph.D/ Г.Жигжидсүрэн
  • 21:45
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 21:50
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 12-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    Хөтөч
  • 08:10
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Зах зээлийн мэдээ давталт
  • 09:10
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 10:00
    Гадаад мэдээ давталт
  • 10:20
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 10:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 10:30
    Ярилцлага - Өнөөдрийн сэдэв давталт
  • 11:00
    Крипто цаг давталт
  • 11:30
    Дойч Вэллэ - Яаралтай тусламж
  • 12:00
    "Энэ тухай" нэвтрүүлэг давталт
  • 12:50
    "Өрөг хэлэлцүүлэг" нэвтрүүлэг давталт
  • 13:40
    Дойч Вэллэ - Юмсын дижитал хувилбар
  • 14:00
    Буухиа
  • 14:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Б.Балжинням, Ж.Мөнхбат
  • 16:20
    Хүү минь хаа явна баримтат кино
  • 17:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 17:50
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 18:00
    Гадаад мэдээ
  • 18:20
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 18:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 18:30
    Ярилцлага - Өнөөдрийн сэдэв
  • 19:00
    Хөтөч
  • 19:10
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Цөмийн харилцан үйлчлэл - "Гэж юу вэ?"
  • 19:55
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 20:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 20:50
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 21:00
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Технологийн мэдээ
  • 22:00
    Шинжлэх ухааны мэдээ
  • 22:30
    Syndicate talk
  • 23:30
    Технологийн мэдээ давталт
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

VII/0120:40

MovieBox

"Константин (Constantine)" УСК

VII/0113:55

MovieBox

"Цуст алмаз (Blood Diamond)" УСК

VII/0123:00

MovieBox

"Өөр залуус (The Other Guys)" УСК